SMCK Heldag /Klubbløp (RR)

Date18 June
TrackVålerbanen
Track length2260 m
Fastest laps
#ClassNameHeatLaptime
55 Team stafett Audun/Kent Frode Gundersen/Skjønsberg Klubbløp 1 Qual 1:00.275
55 Superbike NM Kent Frode Skjønsberg Practice Heat 3 - Alle Klasser 1:01.138
29 Nasjonal 1000 Audun Gundersen Practice Heat 5 - Alle Klasser 1:03.108
129 Nasjonal 600 Kristoffer Valle Mellingen Practice Heat 5 - Alle Klasser 1:03.609
69 NM/NC SST 600 Bobbo Enger Practice Heat 4 - Alle Klasser 1:03.633
30. SST 600 NM Jon Terje Ødegaard Practice Heat 3 - Alle Klasser 1:03.967
69. NC Superbike Kenneth Birkeland Practice Heat 3 - Alle Klasser 1:04.319
15 Team Endurance Benjamin/Morten Storsveen/Storsveen Klubbløp Race 1 1:04.367
76 Team mix Susanne Martine/Jon Terje Ødegaard/Ødegaard Klubbløp Race 1 1:04.669
60 NM/NC SB Ove Hjortland Hundhammer Practice Heat 5 - Alle Klasser 1:05.511
22 Mosjonist Bjarte Nelson Practice Heat 5 - Alle Klasser 1:05.903
266 NC SST 600 Torgeir Rugtvedt Practice Heat 5 - Alle Klasser 1:07.599
77 Classic Superbike Frank Rånes Practice Heat 4 - Alle Klasser 1:08.793
356 Classic Supersport Andreas Hansen Practice Heat 4 - Alle Klasser 1:08.927
30 Jr Sport 300 Susanne Martine Ødegaard Practice Heat 3 - Alle Klasser 1:14.589
94 Supersport 300 Roy Øwre Practice Heat 3 - Alle Klasser 1:18.560
8.. Supermono Henrik Øwre Practice Heat 3 - Alle Klasser 1:18.560
Classic Superbike + Classic Supersport + Jr Sport 300 + Mosjonist + Nasjonal 1000 + Nasjonal 600 + NC SST 600 + NC Superbike + NM/NC SB + NM/NC SST 600 + SST 600 NM + Superbike NM + Supermono + Supersport 300 + Team stafett
Time
Practice Heat 3 - Alle Klasser11:29
Classic Superbike + Classic Supersport + Jr Sport 300 + Mosjonist + Nasjonal 1000 + Nasjonal 600 + NC SST 600 + NC Superbike + NM/NC SB + NM/NC SST 600 + SST 600 NM + Supersport 300
Time
Practice Heat 4 - Alle Klasser13:19
Classic Superbike + Jr Sport 300 + Mosjonist + Nasjonal 1000 + Nasjonal 600 + NC SST 600 + NC Superbike + NM/NC SB + NM/NC SST 600 + SST 600 NM + Superbike NM
Time
Practice Heat 2 - Alle Klasser10:14
Classic Superbike + Jr Sport 300 + Mosjonist + Nasjonal 600 + NC SST 600 + NC Superbike + NM/NC SB + NM/NC SST 600 + SST 600 NM + Superbike NM + Team stafett
Time
Practice Heat 1 - Alle Klasser08:54
Classic Supersport + Jr Sport 300 + Mosjonist + Nasjonal 1000 + Nasjonal 600 + NC SST 600 + NC Superbike + NM/NC SB + NM/NC SST 600 + Superbike NM
Time
Practice Heat 5 - Alle Klasser14:34
Team Endurance + Team mix + Team stafett
Time
Klubbløp 1 Qual15:49
Klubbløp Race 117:00